Růžová

21. září 2013 v 11:52 | Jackie |  YAOI
Konichiwa!

Vím, že tady ta povídka měla být už ve čtvrtek večer ale zakecala jsem se s A2L na Facebooku a pak ještě zjistila, že jsem si zapomněl přepsat slovíčka do Angličtiny. A v pátek jsem absolutně neměl a klid na psaní. Brácha přijel z internátu na víkend domů a to pak nemůžu psát, protože furt otravuje xD
Mno nic, povídku bych chtěla věnovat A2L, která chtěla nějakou "ňuní" povídku :D

Anime: Bleach
Pairing: Urahara Kisuke x Kurosaki Ichigo
Oněměl. Nenacházel slova k tomu, co zrovna bylo před jeho očima. I kdyby je našel, nebyl si jistý, jestli by je chtěl říct.
Nakonec se vzchopil a pevně omotal prsty kolem Zangetsua a namířil na osobu před sebou. Máchl rukou a k jeho uším dolehly zvuky tříštícího se skla. Jakmile hluk ustal, uslyšel za sebou velmi nepodařeně potlačovaný smích.
Pomalu se otočil a s pohledem vraha se psychopaticky usmál na blonďáka, stojícího ve dveřích Ichigova pokoje.
"To zrcadlo jsi rozbíjet nemusel."
"Zabiju tě." Konstatoval zrzek, na rtech stále ten šílený úsměv. Kisuke už ten pohled na něj nevydržel, začal se chechtat na plno, rukama si objímal břicho, které ho od smíchu bolelo a z posledních sil se z předklonu, ve kterém do teď by, napřímil a naskytl se mu velice blízký pohled do Ichiho očí.
Kurosaki už se rukama natahoval po jeho krku, když se Kisuke vzpamatoval. Vlepil mu na tvář mlaskavou pusu a rychle utíkal, co nejdál od Kurosakiho, jemuž spolu s Konem obarvili vlasy na růžovo, když spal.
Ta pusa na tvář Ichiga naštvala ještě víc, než to růžové páčo. Usmyslel si, že jakmile dostane tu barvu dolů a samozřejmě se vrátí ze školy, hezky to Kisukemu oplatí.
O půl hodiny později se vydal do školy, s přesvědčením, že má vlasy zase v normálu. Ale chyba lávky, cestou na něj všichni podivně zírali, a když potkal Mizuira a Keiga, oba dostali záchvat smíchu, dost podobný tomu Uraharovu.
Už byl definitivně rozhodnut. Žádné oplácení nebude. Rovnou toho mamrda zabije!

Po naprosto otřesném dni, kdy se mu všichni smáli a dostal vynadáno snad od každého učitele, který na škole byl, včetně školníka, neměl chuť Kisukeho hned zabít, zato měl chuť ho rozsekat na kousíčky, ze kterých by udělal sushi. To by pak nechal hezky shnít a hodil by ho hladovým kočkám.
Cestou domů ze školy přemýšlel, jestli se má vydat domů a pokusit se ještě jednou růžové barvy zbavit ale pak to vzdal s tím, že Uraharův krámek je blíž. Hezky mu to vytmaví, tohle si za rámeček nedá.

Chvíli před krámkem jen tak stál a jeho bojovnost z něj pomalu vyprchávala, až pak se odvážil nervózně zaklepat a čekal. Nemusel však čekat dlouho, ani nespustil ruku a ve dveřích stála Ururu. Mile se na něj usmívala.
"Jdete za panem Uraharou, Kurosaki-kun?" zeptala se.
"Ano," řekl a prošel kolem ní. Byl rád, že jeho vlasy nijak nekomentovala.
To se ovšem zdaleka nedalo říct o Jintovi, který se vyřítil zpoza pultu. Vyvalil na Ichiga oči a začal se smát, až mu tekly po tvářích slzy.
Růžovovlásek na něj už téměř nepříčetně zíral a bojoval s touhou mu jednu vrazit. To za něj ale vyřešil Tessai. Skolil Jintu jednou ranou do hlavy a přehodil se ho přes rameno, míříc spolu s Ururu k východu.
"Kam jdete?" zeptal se Ichigo
Tessai se zastavil a otočil se. Chvíli na sebe jenom koukali a pak Tessai na růžovovláska okatě mrkl a poté spolu s dětmi vyšel ven.
Ichi tam stál jako přimražený. Neřekl mu to Urahara? To o nich dvou, že ne? Stále v sobě choval naději, že to nikdo neví ale Tessaiovo mrknutí, které mu rezonovalo v hlavě, mu to vyvracelo.
Z přemýšlení ho vytrhla až pusa na tvář, kterou mu Kisuke znovu věnoval. Zástupce Shinigami povyskočil leknutím a otočil se na Uraharu, hihňajícího se opět jeho vlasům.
"Přestaň mi dávat pusu na tvář! Copak jsem tvoje máma?" vyštěkl na něj nespokojeně Ichi.
"Copak, nelíbí se ti snad něco?" Kisuke se přestal hihňat a naprosto zvážněl. Výraz jeho tváře by se dal přirovnat k chladnému mramoru.
"Tenhle výraz na mě nezkoušej, Kisuke. Nejsem japonská školačka, nebojím se tě!" řekl Ichi ale ve skutečnosti chtěl jen dvě věci: svoji barvu vlasů a okamžitě padnout Kisukemu k nohám. (Nebo někam jinam).
Bohužel v tom prvním mu bránila růžová barva, odmítajíce se smýt a v tom druhém zase jeho hrdost.
Ichi bloudil ve svých myšlenkách až moc dlouho a teprve po chvíli si všiml, že ho Kisuke přirazil ke zdi, jednu ruku vedle jeho hlavy a druhou kolem jeho pasu, aby nemohl utéct. To sice Ichi neměl v plánu, ale pár vteřin se snažil Kisukeho odstrčit, neměl potom takový ten pocit, že mu patří.
Byla to však i přesto marná snaha, blonďák ho držel pevně a nepustil by ho, ani kdyby byl nucen na něj použít násilí, o Benihime nemluvě.
Jemně ho políbil na rty a vsál jeho spodní ret mezi své a trochu jej zkousl. Notnou chvilku se snažil dostat za hradbu zubů, jež Ichi držel nevědomky pevně u sebe, do jeho úst ale nevedlo se mu to.
"Povol, ty paličáku!" řekl tichým tónem, který možná nezněl výhružně, zato mu však nedával možnost říct "Ne."
Ichigo se z náhlého popudu natáhl po Kisukeho rtech. Chtěl ho políbit, hluboce a vášnivě. Jejich rty se však nespojily, blondýn schválně uhnul. Ichigo se na něj nechápavě zamračil.
Líbilo se mu, když se zrzek vztekal, vypadal u toho tak neuvěřitelně roztomile, že by to ani ledovec nenechalo chladným. Chtěl mladšího ještě chvíli škádlit, ale jeho vlastní vzrušení ho začalo naplno ovládat. Znovu se namáčkl těsně na tělo mladšího shinigamiho a kolenem se natlačil mezi jeho stehna, nedočkavě se vrhajíc na jeho napjatý krk.
Menší zaklonil hlavu dozadu, co mu jen zeď za ním dovolovala a vybídl Kisukemu svou odhalenou šíji, nechávajíc se obdarovávat tisíci letmými polibky.
"Víc!" vyletělo z Ichiho úst, než tento tichý povzdech stačil zadržet.
"Co? Jsme teprve na úplném začátku, takovéhle vzdechy si nechej až na konec" pousmál se Urahara a vtáhnul Ichiga do vášnivého polibku plného rozpustilého kousání.
Zrzek objal Uraharu kolem krku a zabořil prsty do jeho blonďatých vlasů. Kisuke náhle rozpojil jejich polibek a začal bojovat s Ichiho košilí, drobné knoflíčky se ale jeho roztřeseným rukám vzpínaly a oddalovaly tu slast, až ho uvidí nahého. Jeho trpělivost dosáhla svého nejvyššího bodu, rychle škubnul a pak rychle serval košili s Íčových ramen, přemisťujíce své rty na jednu bradavku a rukama nedočkavě zajel za lem jeho kalhot.
Ichigo nezůstával pozadu, rozvázal Uraharovi pásek od zeleného kimona, které za chvíli letělo neznámo kam, spolu se zeleno-bílým kloboučkem.
Starší znovu spojil jejich rty, rozepínajíc mladšímu kalhoty. Stáhnul mu je až ke kotníkům. Kleknul si před něj a dýchnul na zrzkovu chloubu. Ten se zachvěl a začal své prsty utápět v blondýnových vlasech.
Nepáral se s ním dlouho a rovnou ho celého pohltil. Horko Kisukeho úst obklopilo Ichiga, který měl pocit, že se za chvíli sveze po zdi za jeho zády k zemi. Kisuke ho pevně objímal rty, zatímco ruku natáhl k jeho ústům. Ichigo ji sevřel ve své a několik prstů vsál a obkroužil jazykem, snažíc se napodobit Kisukeho momentální činnost. Pochvíli je propustil ze svého sevření a starší je nasměřoval k Íčově zadečku a jeden po druhém je do něj zasunul. (Nebojte, fakt do něj nestrčil celou ruku -_- xD)
Pomalu si ho připravoval, ale když cítil, že to zrzek už moc dlouho nevydrží, vytáhnul z něj prsty a propustil z úst jeho erekci. Podíval se mu do očí, a když uviděl ten zmučený výraz, rychle se sebe strhal zbytek naprosto zbytečného oblečení. Posadil se na podlahu a stáhnul Ichiga na sebe. Ten si na něj obkročmo sednul a nechal Uraharu, ať do něj navede svou erekci. Proniknul do něj, nejdříve jemně a nenásilně, aby měl mladší čas přivyknout. Po chvilce se Ichi začal sám pohybovat nahoru a dolů, hlavu zakloněnou dozadu a snažíc se zadržet salvu vzdechů, jež se mu formovala v hrdle. Kisuke na tom nebyl o nic lépe, ten malá ďáblík ho až neuvěřitelně vzrušoval.
Zrzek se prohnul a zaryl blondýnovi prsty do zad. Kisuke ho zpracovával rukou a přitom sám neměl daleko k vrcholu.
Ichi naposledy dosedl a spolu se přehoupli přes tu nádhernou pomyslnou hranici.
Kisuke Ichiga objal, protože cítil, jak se třese příjemným vyčerpáním, a ve společném objetí leželi na studené podlaze. Jim však zima nebyla.
"Miluju tě," řekl Kisuke a políbil Íča na rty.

Ichi se mu z polibku vysmekl "Stejně tě jednou zabiju," konstatoval s šibalským úsměvem.

Tak doufám, že se povídka aspoň trochu líbila. Vím, že není nijak úžasná, sama jsem si dobře vědoma jejích nedostatků :3
Jackie
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 a2l a2l | E-mail | Web | 21. září 2013 v 18:34 | Reagovat

Měla's mě vodkopnout hned s tím, že Tě zdržuju! Já jsem na to už zvyklá :D
A teď k té povídce: Přesně tááákhle jsem si to představovala! Jackie, Ty jsi "genious" x3 Ichigo s růžovýma vlasama... bwahahahah! :'D Každopádně, ti dva jsou naprosto roztomilí, tenhle pairing mám tak hrozně ráda! :3
Moc krásně napsaný, J! Díky za přidání! :)

2 Jackie Jackie | E-mail | Web | 21. září 2013 v 21:28 | Reagovat

[1]: Nezdržuješ, sakra! :D Vždyť o to vůbec nejde! xD Jenom jsem prostě potřebovala nějakou omluvu, proč jsem tu povídku dodala tak pozdě ;)
Jsem ráda, že se Ti líbila :3 Já si ten pairing taky hrozně oblíbila :D

3 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 21. září 2013 v 22:38 | Reagovat

Sugoi!! *^* Tak to bylo super!!! :3
Moc pěkně jsi napsala!! :3
... Zajímalo by mě, jestli jsem jediná ... komu přijde strašně vtipný to "Íča"  nebo "Íčových" a tak xDDD Vážně super povídka!! A pak že prej nemáš talent ... houby leda tak xDDD Píšeš moc dobře :3
___
Nevadí, my se taky v poslední době moc neozýváme xDD ... Ta škola je prostě sviňa, co krade náš drahocenný čas, že?? xDD

4 Jackie Jackie | E-mail | Web | 22. září 2013 v 9:04 | Reagovat

[3]: Arigato! :3 Mě to taky přijde směšný ale hrozně se mi to líbí xD
Jo, krade drahocenný čas, který bychom mohli trávit mnohem lépe :D

5 miko-kun miko-kun | 13. května 2014 v 19:55 | Reagovat

úřasné...nemam slov :-D  :-D  :-D  :-D

6 makki makki | 6. března 2015 v 19:24 | Reagovat

Moc krásné :-)

7 twizzle twizzle | Web | 7. června 2016 v 21:46 | Reagovat

rychlá pujcka online ostrava O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama