Shrnutí roku 2013.. a co se začátkem roku 2014?

3. ledna 2014 v 22:23 | Jackie |  DENÍK
Všimla jsem si, že všichni píšou jakési "závěrečné" články, aby tak ukončili a shrnuli starý rok a začali ten nový. Tak proč bych se nepřidala!


Celý článek najdete (Jak překvapivě) v "Celém článku"Ze všeho nejdřív chci Vám všem poděkovat, že Jste se mnou tak dlouho vydrželi! Nekteří déle než jiní ale všechny Vás mám moc ráda! V první řadě chci poděkovat A2L a Nivelin Redfield. Jste obě dvě úžasné a jsem moc ráda, že jsem Vás poznala! Dál samozřejmě Baka Kamaru a Goshida Rikyu za jejich úžasně vtipné články, které mi vždycky dokážou zvednout náladu, Kurokumo-chan (Kterou sice znám jen krátce ale moc jsem si ji oblíbila) a Verrr za její úžasné články!

Okey, poděkování bysme měli a ten sentiment už mám za sebou *udělá velký uffffffffffffffff*

Přiznávám, že moje transformace v outsidera neproběhla jen v roce 2013. Začalo to už na začátku roku 2012. Tehdy jsem začala poslouchat The Poodles a ne jen to, co mi brácha nahrál do mé staré mp3. To mě drželo asi cca půl roku. Nesmím také zapomenout na změnu v mém šatníku, kde se již odmítly zdržovat světlé barvy a nahradily je černá a červená. Potom přišel Adam Lambert a knížky Darrena Shana. Díky tomu, že jsem si stahovala Shanovy knížky v elektronické podobě z Ulož.to, jsem narazila na Slashovou povídku, kterou tam někdo nahrál. To mi připomíná naprosto úžasné povídky od Phoebe Esteban! Potom jsem hlouho ujížděla na Adommy povídkách od Alex Bizarre, která mi tehdy byla velkým vzorem a od Extasy, jejíž povídky jsou pořád stejně úžasné a nikdy mě nepřestane bavit je číst. Také nesmím zapomenout na ty paka jménem Koblížc!. Tehdy jsem jejich písničky milovala a byla jsem i na jejich koncertě v Brně. Muheheh, ještě pořád mám jejich podpisy a 2 CD z Ekompilace! A nesmí zapomenout na to, že jsem si založila blog! Pak přišla vlna jménem Cinema Bizarre. Potom jsem začala sledovat Anime a poznala jsem The GazettE, kterém jsem tehdy poslouchala pouze okrajově. Před Vánocemi jsem taky ztratila kamarádku, se kterou jsem sdílela všechny ty věci, které jsem tady uvedla. Doslova a dopísmene všechny. Měla jsem ji moc ráda. To by byl rok 2012.

Rok 2013 byl už jenom volným pokračováním toho všeho. The GazettE se stali mou neoblíbenější skupinou, Bleach mým nejoblíbenějším Anime a ve škole jsem si našla dvě spřízněné duše, neboli Otaku. Blogování se stalo nedílnou součástí mého života (Asi tak jako barvení vlasů :D). Blogeři se mi stali mou druhou rodinou. The GazettE a Jack Strify pro mě byli a stále jsou vším. Potom přišel Animefest, kde jsem se potkala s A2L (Muheheh xD). Potom přišly letní prázdniny (Bože, já chci léto, chci teplo! Nesnáším, když je zima! Mno dobře, mám zimu ráda ale jenom kvůli lyžování. To miluju! Ale bohužel jsem byla lyžovat jenom jednou a to se školou!). Po prázdninách nenáviděná škola. Tentokrát to byl nástup do deváté třídy. Ale i tohle mělo jedno velké plus. Ti malí krpci si na mě už nedovolují. Pak následoval naprosto nečekaný nával učiva. Musela jsem se začít učit. Dřív mi stačilo vyučování ve škole a když jsem na to pak doma jenom mrkla. Teď musím šprtat. Taky jsem k narozeninám (15.12.1998) dostala kontaktní čočky. Neumíte si představit, jak nádherný je to pocit, když po několika letech opět vidíte aniž byste měli na nose brýle! Jenomže problém tu byl raz dva: Levé oko mám podrážděné a včera mi celý den slzelo! Takže čočky budu nosit jenom když někam půjdu a doma budu muset mít brýle. Potom nastala velká aféra s obrovskou nálepkou "Piercing" :D Ale přiznávám, že potom už se nic zvláštního nebo zásadního nedělo. Ale ničeho z toho, co jsem tu popsala nelutuju. Řídím se totiž takovým svým pravidlem: Kdyby se některá z těch událostí nestala, nebyla bych tam, kde jsem teď. A já jsem momentálně spokojená.
Tak to by bylo shrnutí roku 2013.

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat, že Jste to se mnou vydrželi a také Vám popřát všechno nejlepší do roku 2014! Doufám, že tohle není první a zároveň poslední článek ke shrnutí uplynulého roku, který píšu. Jednoduše: Doufám, že nám to takhle ještě dlouho vydrží lidičky (A jiní tvorové)!!
PS: Mám spoustu novým nápadů na povídky (Některé velmi šťavnaté *utře si hubu od slin*). Jenomže nevím, kdy je začnu sepisovat nebo dokonce přidávat. Jelikož je pro mě tohle vysvědčení opravdu hrozně důležité, chci se v lednu věnovat výhradně škole. Ale nebojte, že to tu budu zanedbávat. Prostě lážo plážo :3

Oyasuminasai!
Jackie :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kurokumo-chan Kurokumo-chan | Web | 4. ledna 2014 v 15:43 | Reagovat

Huh... jsem trochu naměkko, jak mě všichni zmiňují ve svých článcích... To jsem opravdu nečekala, a moc, co moc, ohromně mě to potěšilo :) Jinak mě samozřejmě těší, že jsi spokojená, a tedy Tobě i ostatním ještě jednou šťastný nový rok! ^^

2 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 16:34 | Reagovat

Díky moc, je to velká pocta, když si nás tu zmínila!! :3
Vypadá to, že se ti během těch dvou let stalo opravdu hodně zajímavých věcí!! :3 A já jsem za to všechno ráda, protože bez nich bychom se možná ani neznali ... :3
Samozřejmě ... škola je důležitější než blog!! Takže ji nesmíš zanedbávat!! xDDDD ...

3 a2l a2l | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 21:29 | Reagovat

Krásně shrnuto! Také jsem ráda, že jsem Tě poznala ^.^ Hrozně mi ten Animefe(s)t chybí! Musíme to tento rok zopakovat ;)
A přikláním se k Baka, rozhodně je lepší prospívat ve škole, než být neustále na blogu ;) Takže Ti počínaje pondělkem držím palce, aby Ti to vysvědčení dopadlo dobře :)

4 Jackie Jackie | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 21:39 | Reagovat

[1]: Já z toho taky bývám naměkko :D Arigatou! ^.^

[2]: Já bych to poctou nenazvala :D To mi povídej, trvalo mi asi hodinu, než jsem to všechno sepsala. Nejhorší bylo vzpomenout si, jak to šlo za sebou.
Okey, tak já se budu snažit ^.^

[3]: Na ten překlep jsem totálně zapomněla! :D Doufám, že letos se mi to podaří napsat správně xD
To si piš, že si to zopáknem! :3
Ok, tak já budu šprtat a mezitím se budu taky snažit, aby to tu nebylo jako na hřbitově ^.^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama